Drobečková navigace

Úvod > Naše akce 2012 > Memorial Františka Řezníčka

Memorial Františka Řezníčka

Dne 21. 7. 2012 proběhl na hřišti v Mrsklesích již 23. ročník Memoriálu Františka Řezníčka - fotbalového turnaje v malé kopané. Počasí během turnaje bylo zcela dle našich představ, ani žádná Sahara a ani žádná Sibiř. Jen nás mile překvapil asi pěti minutový anglický deštík. To bylo spíše ale příjemné osvěžení.
Oproti loňskému roku se soutěže zúčastnilo jen 9 týmů Olomouckého kraje, což evidentně přispělo ke zkvalitnění turnaje, protože hrát se mohlo celý hrací čaj tj. 2 x 12 minut, týmy neměli tak velké pauzy mezi zápasy a menší počet zápasů znamenal i menší únavu pro samotné hráče. Diváci, kterých se během dne sešlo dostatek, mohli ocenit spoustu krásných fotbalových akcí.
Vyhlašování výsledků turnaje proběhlo kolem 16. hodiny. Opět se této pocty ujal kolega ze Slovenské republiky Gaboj Zelenaj v podání rozhodčího Čendy Sanetrníka, takže byla i sranda. Kromě nejlepších týmů, jejichž pořadí vidíte v následující tabulce, byl oceněn také nejlepší střelec, jímž se k velkému překvapení stal obránce Jiří Antoníček ml. z SK Mrsklesy a také nejlepší hráč turnaje, který byl z týmu Hostinec U žáby.
Velké díky patří všem, kteří pomohli zorganizovat turnaj, taktéž Obci Mrsklesy a Hostinci U zastávky za sponzorský dar pro vítěze turnaje. Také bych chtěl poděkovat rozhodčím turnaje - Bártlovi, Sanetrníkovi a Juřátkovi za velkou ochotu při organizaci mančaftů během dne.