Změna velikosti písma

Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Hlášení rozhlasu > Hlášení ze dne 1. 3. 2022

Hlášení ze dne 1. 3. 2022Datum konání:
1.3.2022

Hlášení 4 zprávy- humanitární pomoc,  nábídka práce,  prodej vína

Humanitární pomoc - Ukrajina- oznamujeme občanům, že právě probíhá oficiální sbírka materiálních věcí a potravin pro evakuované občany Ukrajiny. Nejvíce potřebné jsou například plenky (všech velikostí), hygienické pomůcky, sunar, kojenecké vody, dětské jídlo (především takové, které se nemusí vařit, např. kapsičky, instantní kaše, ..), balené potraviny (např. croasanty, perníky, bebe sušenky, piškoty, …), balené vody, paštiky, trvanlivé pečivo, trvanlivé mléko, atd. Dále také materiální věci, jako například kojenecké lahvičky, deky, teplé ponožky, nabité powerbanky, baterie, svítilny, čelovky, spacáky, rukavice a další. Materiální a potravinovou pomoc mohou občané vozit na sběrové místo v cukrárně v Kulturním domě v Mariánském Údolí v čase od 14:00 do 18:30 hodin, každý den, až do odvolání. Odtud je zajištěn přímý závoz na Ukrajinu.

Pracovní pozice STRABAG - hledá pro svou pobočku ve Velké Bystřici: řidič nákladního vozu ( skupina C+E), strojník kolového otočného bagru, stavební dělník pro práce na výstavbě komunikací a chodníků, zájemci mohou zaslat nebo osobně donést životopis na adresu obalovna STRABAG Velká Bystřice, Tovární ul. 

Pracovní pozice  ENRETA s.r.o. (Flenexa Přáslavice) - hledá pracovníka na manipulační traktorbagr (vhodné pro důchodce a ZTP) , pracovní doba max. 20 hodin týdně, nutná předchozí zkušenost práce s traktorbagrem nebo manipulátorem, zájemci se mohou hlásit na tel. čísle 606 639 041 pan Roček J.

Prodej vína - vinařství Holánek bude prodávat ve čtvrtek 3. 3. 2022 od 15:15 do 15:30 hod. před hostincem