Změna velikosti písma

Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Hlášení rozhlasu > Hlášení ze dne 20. 3. 2019

Hlášení ze dne 20. 3. 2019Datum konání:
20.3.2019

Prodej stromků - firma JUKKA bude ve čtvrtek 21. března v čase od 10:00 do 10:30 hod. před hostincem v Mrsklesích prodávat stromky k jarní výsadbě: jabloně, hrušně, meruňky, nektarinky, švestky, angrešty, rybízy, ostružiny a jiné. Více informací najdete na letácích ve vašich poštovních schránkách.

Prodej živé drůbeže - drůbežárna Prace bude v pátek 22. března v 9:15 hod. u hostince v Mrsklesích prodávat živou drůbež, krmivo a vitamínové doplňky.

Kontejnery BIO-obecní úřad oznamuje občanům, že v pátek 22. března budou přistaveny kontejnery na biologický odpad. Na Kovákově na točně, v Mrsklesích u hostince. V pondělí budou přistaveny u novostaveb a kapličky.

Domovní rozhlasové přijímače - OÚ oznamuje seniorům, že si mohou na zdejším úřadě zakoupit objednané rozhlasové přijímače.

Jarní setkání - kulturní výbor zve občany v sobotu 23. března v 15:00 hod. na 1. jarní setkání v Mrsklesích na hřišti. Dobře se najíme, napijeme, společně zahájíme počátek jara. Za přijatelné ceny se můžete těšit na guláš, hamburgery, pivo, víno, svařák. Pro děti bude připravena zábava.