Drobečková navigace

Úvod > Naše akce 2010 > Dětský den

Dětský den

Letošní dětský den 12. června se nesl ve znamení neskutečného vedra. Jenže děti hned tak něco neodradí  a tak se jich na našem dětském dni sešlo více než  60.

Jako obvykle začínali školáci branným závodem a letos se ho zúčastnilo také několik předškoláčků. Pro předškoláky bylo na hřišti připravených 10 soutěžních stanovišť, na kterých se snažili získat, co nejvíce bodů. Školáci se postupně přidávali, jakmile dokončili branný závod. Všechny děti dostaly cukrovou vatu, párek v rohlíku a poukázku na zmrzlinu do Velké Bystřice. A za soutěže na hřišti, si každý mohl vybrat odměnu (buď sladkost nebo hračku) podle počtu nasbíraných bodů.

Po skončení soutěží na hřišti jsme ocenili vítěze branného závodu. Největší radost mají děti vždycky z medailí a ty byly letos opravdu nádherné. Děti i maminky se také mohly nechat svézt na motorce. A někteří téhle šance využili i několikrát.

Následovala tradiční jízda zručnosti a pak také soutěž v pojídání koláčů v různých věkových kategoriích včetně dospělých. Také proběhla soutěž o Švihadlovou královnu  dětského dne a zajímavostí je, že v kategorii dospělých vyhrál nakonec Švihadlový král. Nevynechali jsme ani přetahování lanem a kopání penalt. Jen na soutěž Bořek stavitel už nedošlo – tak to bude překvapení zase napříště.  Fotografie a článek o Dětském dni najdete také na adrese www.olomoucstred.naseadresa.cz – Slunečný den v Mrsklesích patřil dětem

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Menu


 

Sobota 25.5.2024 od 15 hodin

 TURISTICKÝ DĚTSKÝ DEN

plakát_2024.doc

 KÁCENÍ MÁJKY

 plakát_2024 - kácení májky.doc

 turist a kácení.png