Sportovní hry seniorů 2025
Sportovní hry seniorů mikroregionu Bystřička – vítězství pro Mrsklesy!
V pátek 19. září 2025 se v Doloplazích uskutečnily Sportovní hry seniorů mikroregionu Bystřička - II. Doloplazský sedmiboj. Naši senioři z Mrskles se do soutěžení pustili s velkým nasazením a bojovností – a výsledek stál za to!
Z celkem sedmi disciplín, které prověřily hlavně šikovnost a přesnou mušku (žádné běhání ani skákání, ale různé hody „něčeho na něco“), si náš pětičlenný tým poradil skvěle. Díky souhře a vyrovnaným výkonům všech účastníků se podařilo vybojovat 1. místo a přivézt do obce putovní pohár.
Obec Doloplazy připravila ve svém sportovním areálu pěkné a pestré odpoledne, které kromě soutěží doplnil také doprovodný program.
Velké poděkování patří našim seniorům za výbornou reprezentaci obce a za to, že ukázali, že týmová spolupráce a dobrá nálada ( samozřejmě také "tvrdý" trénink ) dokážou přinést skvělé výsledky.
Mgr. Šárka Zdařilová
Zpět na přehled